نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده استانبول
Hightex_2022
Hightex_2022

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده

نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات غیربافته شده هایتکس(HIGHTEX 2022) که همزمان با نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی (2022 ITM) که توسط شرکت Teknik Fairs Inc و TÜYAP برگزار می شود، اولین و تنها نمایشگاه ترکیه و منطقه است. در نمایشگاه HIGHTEX که از سال 2005 برپا شده و به یکی از مهم ترین بازارهای امروز تبدیل شده است. آخرین نوآوری های تکنولوژیکی صنعت منسوجات فنی و منسوجات منسوجات به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه هایتکس مهمترین نقطه ملاقات بخش های فنی منسوجات و منسوجات منسوجات خاورمیانه و اروپای شرقی به همراه متخصصان صنعت، غرفه داران، اعضای مطبوعات و بازدیدکنندگان است. در HIGHTEX 2022، مواد اولیه نساجی فنی و منسوجات، محصولات میانی و نهایی و فناوری های تولید به نمایش گذاشته می شود

می توان از نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های نساجی و منسوجات غیر بافته شده در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته نساجی و منسوجات غیر بافته شده است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد نساجی و منسوجات غیر بافته شده جهان است. نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی نساجی و منسوجات غیر بافته شده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای نساجی و منسوجات غیر بافته شده است.

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات نساجی و منسوجات غیر بافته شده را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت نساجی و منسوجات غیر بافته شده را می دهد.

نمایشگاه بین المللی فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه، استانبول بزرگترین محل اجتماعات خاورمیانه و اروپای شرقی است که در آن منسوجات فنی ، منسوجات غیر بافته شده ، مواد اولیه منسوجات فنی و فناوری های تولید به نمایش در می آیند.

HIGHTEX 2018
1150 شرکت از 64 کشور در ITM 2018 و HIGHTEX 2018 به طور همزمان شرکت کردند. این دو نمایشگاه میزبان 58 هزار و 942 بازدید کننده از 94 کشور بود.

تاریخ و مدت زمان باقیمانده تا این نمایشگاه انتهای همین صفحه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده

منسوجات حوزه کشاورزی

پوشاک پرمصرف

منسوجات صنعتی

منسوجات فنی در حوزه حمل و نقل

صنایع ساختمانی

حوزه مواد غذایی

لوازم آرایشی و بهداشتی

بهداشت حوزه پزشکی

محصولات بسته‌بندی

منسوجات ورزشی

محصولات دوستدار محیط زیست

محصولات مورد استفاده در دکوراسیون خانگی

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

همزمان با برگزاری نمایشگاه فنی نساجی و منسوجات غیر بافته شده ترکیه (HIGHTEX 2022)، نمایشگاه ماشین آلات نساجی ترکیه (ITM – Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 2022) ،در تاریخ 24 الی 28 خردادماه 1401 در مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول برگزار خواهد شد.

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

انجام تست
پی سی آر – PCR

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

24 الی 28 خردادماه 1401- (18-14 ژوئن 2022)

مکان برگزاری این نمایشگاه

 در مرکز نمایشگاه بین المللی تویاپ استانبول برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن
X