نمایشگاه صنعت هواپیمایی استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه صنعت هواپیمایی استانبول
Airshow_slide1
Airshow_slide2
Airshow_slide3
Airshow_slide1 Airshow_slide2 Airshow_slide3

نمایشگاه صنعت هوانوردی استانبول

نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی استانبول( Istanbul Airshow 2022) در تاریخ 14 الی 16 مهرماه 1401 در فرودگاه آتاتورک استانبول برگزار می گردد.

می توان نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های هواپیمایی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه هواپیمایی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد هواپیمایی جهان است. نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی هواپیمایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای هواپیمایی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات هواپیمایی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت هواپیمایی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن هواپیمایی ترکیه در این نمایشگاه است انجمن هواپیمایی ترکیه چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه هواپیمایی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت هواپیمایی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات هواپیمایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار هواپیمایی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

تاریخ و مدت زمان باقیمانده تا این نمایشگاه انتهای همین صفحه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه صنعت هوانوردی استانبول

هواپیماهای منطقه‌ای

هواپیماهای میان برد و بلند

هواپیماهای تجاری

هواپیماهای باری

هواپیماهای آتش نشانی

هواپیماهای ورزشی

آمبولانس‌های هوایی

هلیکوپترها

موتورهای هواپیما

سیستم‌های اویونیک

کنترل پرواز و سیستم‌های ناوبری

شبیه‌سازها و آموزش پرواز

مهندسی و خدمات تعمیر و نگهداری هواپیما

سیستم های حمل و نقل مسافر و چمدان

سیستم های کنترل ترافیک هوایی

 باشگاه های هوانوردی

 اپراتورهای فرودگاه و ترمینال

سیستم های امنیتی و اضطراری فرودگاه و خطوط هوایی

 اپراتورهای چارتر هوایی و تاکسی

 طراحی داخلی، محصولات و سیستم های کابین

تجهیزات آشپزخانه و خدمات

نمایندگان فروش و کارگزاران

محصولات نساجی

مواد مصرفی، روغن ها و مواد شیمیایی

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

برنامه جانبی موجود نیست!

 

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

پذیرش فقط با دعوت نامه است.
به عنوان یک نمایشگاه تجاری، نمایشگاه هوایی استانبول برای عموم آزاد نیست و افراد زیر 16 سال در دو روز اول (6 تا 7 اکتبر 2022) در نمایشگاه پذیرفته نمی شوند. در آخرین روز (8 اکتبر 2022)، نمایش برای عموم آزاد است. کودکان 15 سال و کمتر فقط در آخرین روز نمایشگاه با همراهی یک شرکت کننده بزرگسال مجاز به بازدید از نمایشگاه هستند.

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

انجام تست
پی سی آر – PCR

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

14 الی 16 مهرماه 1401- (08-06 اکتبر 2022)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در فرودگاه آتاتورک استانبول برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن
X