نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول
saha_expo_slide2022
saha_expo_slide2022

نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول 2022

نمایشگاه صنایع دفاعی و هوانوردی اکسپو استانبول ( 2022 Saha Expo – Savunma Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı) از تاریخ 03 الی 06 آبان 1401 در مرکز تجارت جهانی استانبول (ifm) در شهر استانبول برگزار می گردد.

نمایشگاه دفاع، هوانوردی و فضایی SAHA EXPO که توسط SAHA استانبول، بزرگترین خوشه دفاعی، هوانوردی و فضایی ترکیه و اروپا با 705 عضو برگزار می شود. این برنامه که با مشارکت و حمایت ریاست صنایع دفاعی، وزارت دفاع ملی و وزارت کشور سازماندهی شده است، یک پلت فرم بین المللی است که در آن افزایش پتانسیل تولید داخلی ترکیه و قدرت تولید مستقل آن به نمایش گذاشته می شود. در نمایشگاه SAHA، که در آن محصولات با تکنولوژی بالا به نمایش گذاشته می شود، بسیاری از محصولات استراتژیک مهم در صنایع دفاعی، هوایی، دریایی و فضایی برای اولین بار معرفی خواهند شد.

SAHA EXPO که پیمانکاران اصلی صنایع دفاعی داخلی و ملی، شرکت های غول پیکر صنعت دفاعی که از خارج ، شرکت خواهند کرد و تامین کنندگان در اندازه های مختلف را گرد هم می آورد، همچنین ویترینی از حمایت های صنعت ترکیه از این صنعت به نمایش گذاشته خواهد شد

بازدیدکنندگان حرفه‌ای و کمیته‌های تدارکات از اروپا، آمریکا، آفریقا، خاورمیانه و آسیا در نمایشگاه SAHA شرکت خواهند کرد که در حوزه وسیع‌تری نسبت به سال 2021 برگزار می‌شود و بسیاری از توافق‌های بین‌المللی منعقد خواهند شد.

شرکت کنندگان SAHA EXPO ما همچنین حق شرکت در اولین نمایشگاه دفاعی و هوانوردی مجازی سه بعدی جهان، نمایشگاه مجازی SAHA EXPO را خواهند داشت که بلافاصله پس از نمایشگاه فیزیکی آغاز به کار خواهد کرد. متخصصان صنعت از سراسر جهان می توانند محصولات سه بعدی شرکت های شرکت کننده را به واقعی ترین شکل مشاهده کنند، بروشورهای آنها را مطالعه و دانلود کنند، فیلم های شرکت ها و محصولات را تماشا کنند، کارت ویزیت خود را بگذارند، مکاتبه آنلاین داشته باشند و به اطلاعات تماس شرکت دسترسی پیدا کنند. در نمایشگاه مجازی که می توانند 24/7 از آن بازدید کنند.

در نمایشگاه مجازی SAHA EXPO، نمایندگان شرکت هایی که درخواست ملاقات آنها از طریق ویدئو کنفرانس مورد تایید شرکت کنندگان قرار می گیرد، می توانند جلسات خود را برگزار کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند درخواست‌های ملاقات را به هیئت‌های خارجی و کمیته‌های تدارکاتی که توسط ما به نمایشگاه دعوت شده‌اند ارسال کنند. همچنین از قسمت آمار نمایشگاه مجازی، شرکت کنندگان می توانند ببینند که کدام محصولات در غرفه های خود از کدام کشورها مورد بررسی قرار گرفته و کدام بروشورها دانلود شده اند و می توانند با بازدیدکنندگانی که کارت ویزیت خود را ترک کرده اند، ارتباط برقرار کنند.

بروشور الکترونیکی این نمایشگاه

تاریخ و مدت زمان باقیمانده تا این نمایشگاه انتهای همین صفحه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

مشخصات غرفه داران نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول

مؤسسات عمومی و تأسیسات تولید عمومی

تولیدکنندگان بسترهای زمینی

تولیدکنندگان پلت فرم دریایی

سازندگان سکوی هوایی

بخش هوانوردی غیرنظامی و فضایی

صنعت برق و الکترونیک

بخش فنی نساجی

صنعت کامپوزیت

صنعت تست و صدور گواهینامه

صنایع شیمیایی

صنعت نرم افزار

بخش الکترومکانیک و اتوماسیون

صنعت شکل دهی فلزات

بخش ماشین آلات و تجهیزات تولیدی

بخش آلیاژهای ویژه و مواد پیشرفته

صنایع شیمیایی

صنعت طراحی، مدل سازی و شبیه سازی

سازمان های غیر دولتی

گروه کالایی نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول

سیستم، سخت افزار و نرم افزار

سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی، سیستم های ارتباطی فرماندهی و کنترل، آنتن ها، سیستم های ذخیره و نجات، سیستم های سونار، سیستم های انتقال اطلاعات امن، امنیت اینترنت و شبکه، نرم افزار آنتی ویروس، مواد فیبر نوری، کابل های برق و تجهیزات توزیع، منابع تغذیه و ژنراتور، CNC ماشین‌ابزار، نرم‌افزار CAD/CAM، چاپگرهای سه بعدی و بسیاری از سیستم‌های دیگر، سخت‌افزار و نرم‌افزار ویژه توسعه‌یافته برای صنایع دفاعی، هوانوردی غیرنظامی و فضایی

صنایع زمینی، دریایی، هوانوردی و فضایی

برای استفاده در زمین؛ فناوری های لیزری، رادارهای هشدار و هشدار اولیه، تسلیحات، سیستم های نقشه و نقشه برداری، سیستم های شناسایی و حذف مین های زمینی و غیره.
برای استفاده در دریا؛ زیر سیستم های کشتی، سیستم های دفاعی زیردریایی و سطحی، تجهیزات غواصی و تجهیزات نجات، سیستم های گرمایش، تهویه و سرمایش، مواد کشتی سازی و غیره.
برای استفاده در زمینه هوانوردی و فضا؛ وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین، هواپیماهای بدون سرنشین، سیستم‌های دفاع هوایی، موتورهای هواپیما، زیرسیستم‌های هواپیما، منابع تغذیه خارجی، فناوری‌های کنترل زمینی و بسیاری از محصولات، سیستم‌ها و نرم‌افزارهای جدید توسعه‌یافته دیگر.

لوازم، مواد و تجهیزات

لباس های نظامی ضد آب، ضد آب و حرارت، کیسه خواب، کفش های مخصوص، پارچه های نساجی مناسب برای استفاده چند منظوره در صنایع دفاعی، هوایی و فضایی، تجهیزات و ابزار مورد استفاده در حمل و نقل، طناب، زنجیر و غیره بسیاری از محصولات برجسته و طرح های واجد شرایط

بازدیدکنندگان نمایشگاه صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول

نمایندگان بخش صنایع دفاعی

نمایندگان نیروهای مسلح

شرکت های صنعتی داخلی و خارجی

شرکت های مهندسی داخلی و خارجی

متخصصان تحقیق و توسعه

مهندسین

اعضای سفارت خارجی

سازمان های غیر دولتی

دانشگاهیان

دانش آموزان

مؤسسات عمومی

سازمان های غیر دولتی

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

نمایشگاه مجازی صنایع دفاعی، فضایی و هوانوردی استانبول 2022 علاوه بر روزهای برگزاری نمایشگاه، به مدت ۳ ماه به صورت مجازی نیز فعال خواهد بود.

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

انجام تست
پی سی آر – PCR

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

03 الی 06 آبان ماه 1401- (28-25 اکتبر 2022)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی استانبول (Ifm) برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن
X