نمایشگاه آلومینیوم استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه آلومینیوم استانبول
نمایشگاه آلومینیوم استانبول
نمایشگاه آلومینیوم استانبول

نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم استانبول

هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم استانبول( 2022 ALUEXPO) که قرار بود در اکتبر 2021 برگزار گردد به تعویق افتاد و نمایشگاه در اوایل ماه مارس 2022 در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM) برگزار می گردد.

با توجه به این تصمیم مشترک، که برای صرفه جویی در تعداد قابل توجه غرفه داران و گسترش قابل توجه منطقه نمایشگاه برای نمایشگاه های آینده اتخاذ شد. تاریخ های ALUEXPO دوباره برای 3-5 مارس 2022 برنامه ریزی شده است.

ثبت نام برای Aluexpo 2021 از نظر غرفه داران و منطقه نمایشگاهی به رکوردی در تاریخ خود رسید. این به بزرگترین نمایشگاه تاریخ تبدیل خواهد شد. ذینفعان محلی و بین‌المللی، شرکت‌های شرکت‌کننده، شرکت‌کنندگان، حامیان این وضعیت رو به رشد مشترک و فضای کسب‌وکار مثبت را که در تاریخ‌های جدید مؤثرتر، کارآمدتر و جامع‌تر روی صحنه خواهد بود، پذیرفتند.

در نمایشگاه Aluexpo 2019 غرفه داران از 35 کشور در مجموع 397 غرفه دار، 216 بین المللی و 181 ملی حضور داشتند و بازدید کنندگان نمایشگاه از 82 کشور مجموعا 11847 بازدید کننده، 1789 بین المللی و 10058 ملی از نمایشگاه صنعت آلومینیوم در استانبول بازدید کردند.

آلومینیوم پس از آهن و فولاد پرمصرف ترین فلز در جهان است. ALUEXPO با مزیت موقعیت جغرافیایی خود به یک نقطه ملاقات ضروری برای تولید کنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم از سراسر جهان تبدیل شده است.

از اولین نمایشگاه ALUEXPO در سال 2009، ALUEXPO در مدت کوتاهی پیشرفت بزرگی را نشان داد، همراه با صنعت رشد کرد و به یکی از 3 نمایشگاه مهم در زمینه آلومینیوم در جهان تبدیل شد.

با توجه به اینکه تولید و مصرف آلومینیوم در ترکیه و جهان به سرعت افزایش یافته است، ALUEXPO یک فرصت عالی برای تولیدکنندگان است.

چرا ALUEXPO؟

به عنوان دومین نمایشگاه آلومینیوم اروپا و اوراسیا، در ALUEXPO، غرفه داران این شانس را داشتند که ارتباطات جدید زیادی برقرار کنند و توافقات مهمی امضا شد. فرصت را از دست ندهید تا با شرکت در این پلت فرم که در آن تصمیماتی که بر صنعت تاثیر می گذارد، جایگاه خود را در این بخش رو به رشد آلومینیوم در ترکیه و اوراسیا بگیرید.

تولیدکنندگان و تامین کنندگان آلومینیوم و همچنین صنایع ساختمانی و ساختمانی، خودروسازی، کالاهای سفید، دفاعی، ساخت ماشین آلات، حمل و نقل، سیستم های ریلی، بسته بندی، انرژی، ظروف آشپزخانه، هادی ها و سیم ها و بسیاری از صنایع دیگر که از محصولات آلومینیومی استفاده می کنند، از این نمایشگاه بازدید می کنند. سهم بازار و نفوذ شما در منطقه اوراسیا در این صنایع در حال توسعه با کمترین هزینه تبلیغاتی افزایش خواهد یافت.

تامین کنندگان و تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم باید در این بستر حضور داشته باشند.

در مرکز نمایشگاه استانبول، تولیدکنندگان پیشرو آلومینیوم محلی و شرکت های عرضه کننده جهانی محصولات و فناوری های خود را به بازدیدکنندگان نشان خواهند داد.

تامین کنندگان صنعت آلومینیوم:

فن آوری های ذوب، ریخته گری، عملیات حرارتی و گرمایش مجدد، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری تحت فشار، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری ثقلی، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری پیوسته، مواد نسوز و عایق، فناوری های نورد، فناوری های اکستروژن و کشش سیم، ریخته گری، قالب های آهنگری و اکستروژن، تولید و مواد قالب‌ها و قطعات، فناوری‌های آزمایش، اندازه‌گیری و کنترل، فرآیندهای ضایعات، بازیافت، بهبود، فناوری‌های بازیافت، درمان‌های سطحی، خدمات و خدمات مشاوره، انجمن‌ها و نشریات نیز جایگاه خود را در ALUEXPO خواهند داشت.

تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم;

آلومینیوم اولیه، آلومینیوم ثانویه، محصولات آلومینیوم نیمه تمام. صفحات، پروفیل ها، شمش ها، بیلت ها و غیره، محصولات ریخته گری، محصولات سیستم آلومینیوم برای کاربردهای معماری، محصولات نیمه تمام برای تولید صنعتی و سایر محصولات آلومینیومی در نمایشگاه ALUEXPO به نمایش گذاشته می شود.

بروشور الکترونیکی این نمایشگاه

تاریخ و مدت زمان باقیمانده تا این نمایشگاه انتهای همین صفحه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی آلومینیوم استانبول

آلومینیوم

ماشین آلات پردازش آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

محصولات نیمه آلومینیومی

تجهیزات پوشش

تجهیزات اکستروژن

تجهیزات جعل

تجهیزات ریخته گری

ماشین آلات صنعتی

فلزات نازک

ماشین آلات فلزکاری

تجهیزات آسیاب

نورد

متالورژی پودر

گرانول، پودر، خمیر، پشم، فوم

پیش نویس های گرد

محصولات تخت سوراخ دار

محصولات فلزی اولیه، محصولات ذوب مجدد

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

برنامه جانبی موجود نیست!

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

انجام تست
پی سی آر – PCR

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

12 الی 14 اسفند ماه 1400- (05-03 مارس 2022)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM) برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن
X