نمایشگاه آلومینیوم استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه آلومینیوم استانبول
Aluexpo2023_Slider
Aluexpo2023_Slider

نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم استانبول

هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری، ماشین آلات و محصولات آلومینیوم استانبول(2023 ALUEXPO) در روزهای 20 الی 22 مهرماه 1402 در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM) برگزار می گردد.

یکی از مهمترین سازمان های صنعت آلومینیوم جهان؛ ALUEXPO درهای خود در ماه اکتبر 2023 در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول باز می کند

در ALUEXPO، به عنوان دومین نمایشگاه آلومینیوم اروپا و اوراسیا، شرکت کنندگان شبکه های جدیدی ایجاد خواهند کرد. با شرکت در این پلت فرم که در آن تصمیمات بر صنعت تاثیر می گذارد، جای خود را در بخش رو به رشد آلومینیوم ترکیه و اوراسیا بگیرید.

ALUEXPO امسال دوباره رکورد رشد خود را تمدید خواهد کرد. نشست صنعت آلومینیوم در مرکز اکسپو استانبول در سالن های 1، 2 و 3 برگزار می شود که با فضای نمایشگاهی نزدیک به 15000 متر مربع به طور کامل بازسازی شده است.

روندهای جهانی و پیشرفت های تکنولوژیکی و تجاری در صنعت آلومینیوم نشان می دهد که انتظارات از ALUEXPO در حال افزایش است.

ALUEXPO بزرگترین نشست صنعتی با “Alus’11” خواهد بود که در آن تحولات تکنولوژیکی و آکادمیک با بخش در این مناطق نمایشگاهی رو به رشد مورد بحث قرار خواهد گرفت.

این نمایشگاه با گسترش دامنه خود، رکوردهای جدیدی را خواهد شکست.

امسال سال نوآوری ها و رکوردهای جدید برای نمایشگاه ALUEXPO خواهد بود. ALUEXPO که در سال 2009 در سالن های 9 و 10 در همان محل شروع به کار کرد، سال 2022 با سالن های جدید، چیدمان جدید و جایگاه رکورد دار تاج گذاری کرد. فضای خالص غرفه که در سال 2022 11197 متر مربع بود. از طریق این غرفه ها، 203 شرکت داخلی و 145 شرکت بین المللی از 29 کشور مختلف، در مجموع 348 غرفه دار جدیدترین و پیشرفته ترین محصولات خود را به دنیای آلومینیوم به نمایش گذاشتند.

بازدید کنندگان ALUEXPO 2022

در نمایشگاه آلومینیوم استانبول 2022، 2393 نفر از متخصصان صنعت بین المللی و 10008 متخصص داخلی از نمایشگاه Aluexpo بازدید کردند.

کمیته‌های خرید وزارت بازرگانی ترکیه، سازمان‌های خریدار میزبان که توسط نمایشگاه‌های آنکیروس سازمان‌دهی شده‌اند، هیئت‌هایی متشکل از نمایندگان بخش‌های صنعت آلومینیوم فشرده خارجی به رهبری دفاتر تجاری در ترکیه، و عملیات B2B برای بازدیدکنندگان بین‌المللی سازماندهی خواهند شد.
دعوت از مناطق صنعتی، اتحادیه ها و انجمن های نماینده بخش، دعوت نامه ها و جلسات توجیهی خاص صنعت، دفاع، هوانوردی، خودرو، ساختمان، ساخت و ساز، زیرساخت، حمل و نقل، سیستم های ریلی، وسایل نقلیه تجاری، تولید کنندگان وسایل نقلیه دریایی، بسته بندی، لوازم آشپزخانه، انرژی، هادی انتظارات تامین کنندگان از بخش های انرژی خورشیدی و مبلمان برآورده شد و بزرگترین ظرفیت تولید اکستروژن اروپا در صحنه خواهد بود.
تامین کنندگان و تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم در این پلت فرم حضور داشتند.

مشخصات غرفه دار ALUEXPO

در ALUEXPO، تولیدکنندگان پیشرو آلومینیوم محلی و شرکت‌های عرضه‌کننده جهانی محصولات و فناوری‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

تامین کنندگان صنعت آلومینیوم:

فن آوری های ذوب، ریخته گری، عملیات حرارتی و گرمایش مجدد، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری تحت فشار، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری ثقلی، ماشین آلات و تجهیزات ریخته گری پیوسته، مواد نسوز و عایق، فناوری های نورد، فناوری های اکستروژن و کشش سیم، ریخته گری، قالب های آهنگری و اکستروژن، تولید و مواد قالب‌ها و قطعات، فناوری‌های آزمایش، اندازه‌گیری و کنترل، فرآیندهای ضایعات، بازیافت، بهبود، فناوری‌های بازیافت، درمان‌های سطحی، خدمات و خدمات مشاوره، انجمن‌ها و نشریات نیز جایگاه خود را در ALUEXPO خواهند داشت.

تولیدکنندگان صنعت آلومینیوم;

آلومینیوم اولیه، آلومینیوم ثانویه، محصولات آلومینیوم نیمه تمام. صفحات، پروفیل ها، شمش ها، بیلت ها و غیره، محصولات ریخته گری، محصولات سیستم آلومینیوم برای کاربردهای معماری، محصولات نیمه تمام برای تولید صنعتی و سایر محصولات آلومینیومی در نمایشگاه ALUEXPO به نمایش گذاشته می شود.

بروشور الکترونیکی این نمایشگاه

تاریخ و مدت زمان باقیمانده تا این نمایشگاه انتهای همین صفحه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی آلومینیوم استانبول

آلومینیوم

ماشین آلات پردازش آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

محصولات نیمه آلومینیومی

تجهیزات پوشش

تجهیزات اکستروژن

تجهیزات جعل

تجهیزات ریخته گری

ماشین آلات صنعتی

فلزات نازک

ماشین آلات فلزکاری

تجهیزات آسیاب

نورد

متالورژی پودر

گرانول، پودر، خمیر، پشم، فوم

پیش نویس های گرد

محصولات تخت سوراخ دار

محصولات فلزی اولیه، محصولات ذوب مجدد

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

برنامه جانبی موجود نیست!

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

انجام تست
پی سی آر – PCR

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

20 الی 22 مهرماه 1402- (14-12 اکتبر 2023)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی استانبول(IFM) برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن
X