نمایشگاه فرش و کفپوش استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه فرش و کفپوش استانبول
icfexpo2023
Carpet-and-Flooring-Expo
icfexpo2023 Carpet-and-Flooring-Expo

نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش استانبول

نمایشگاه فرش و کفپوش استانبول (CFE 2023) بین روزهای 05 الی 08 دسامبر 2023 در مرکز نمایشگاه استانبول (IFM) برگزار می شود.

در این نمایشگاه محصولاتی از قبیل فرش دستباف، فرش ماشینی، قالیچه و پادری، سجاده نماز، کف پوش های دیوار به دیوار، کف پوش انعطاف پذیر، لمینت، چوب و پارکت به نمایش گذاشته می شود. علاوه بر این، نوآوری‌های در بخش های مانند سنگ‌های طبیعی، کاشی‌های مرمر و سرامیک، چمن مصنوعی و کف‌های ورزشی، الیاف، نخ، ماشین‌آلات و لوازم نساجی، تجهیزات کف‌پوش، فن‌آوری‌های نظافت فرش و … نیز در این نمایشگاه برگزار می‌شود.

انتظار می رود تعداد زیادی از بازدیدکنندگان به ویژه از آمریکا، اروپا، شمال آفریقا و اسکاندیناوی از این نمایشگاه بازدید کنند که در مدت زمان بسیار کوتاهی توجه زیادی را از سراسر ترکیه و نقاط مختلف جهان به خود جلب کرده است. کشورهایی که بیشترین تقاضا برای مشارکت را دارند ایران، هند، بلژیک، آلمان، افغانستان، پاکستان و اندونزی هستند.

مدیر کل نمایشگاه تاکید کرد که این نمایشگاه بستر مهمی برای نمایش نوآوری های صنعت فرش و ایجاد روابط تجاری جدید خواهد بود. وی همچنین اظهار داشت که این نمایشگاه به تولیدکنندگان اصلی این بخش و محصولات آن ها کمک می کند که به بهترین شکل ممکن محصولات خود را به نمایش گذاشته و تأثیر قوی تری بر انتخاب بازدیدکنندگان ایجاد می کند.

این نمایشگاه با حضور حدود ۳۵۰ شرکت کننده از کشورهای مختلف در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع در ۸ سالن برگزار می شود. نمایشگاه فرش استانبول که هدف خود را افزایش موفقیت بخش فرش و کفپوش تعیین کرده است،با سرعت به فعالیت های خود ادامه می دهد.

چرا باید در نمایشگاه CFE 2023 غرفه دار باشید:

  • به عنوان یک غرفه دار در نمایشگاه فرش و کفپوش CFE، می توانید به شرکت خود این فرصت را بدهید که:
  • در نمایشگاه فرش و کفپوش CFE، مؤثرترین پلتفرم برای تعامل با صنعت، فرصت ایجاد ارتباطات تجاری مورد نظر خود را بیابید.
  • با آخرین محصولات و خدمات خود به مخاطبان هدفمند دسترسی پیدا کنید. دیده شدن نام تجاری خود را افزایش دهید و موقعیت خود را در این بخش تقویت کنید.
  • سهم بازار خود را در صنعت فرش و کفپوش که به سرعت در حال رشد است، که یکی از بازارهای با رشد سریع در اروپا است، افزایش دهید.
  • با شبکه بازدیدکنندگان گسترده ای که از آمریکا تا خاور دور را شامل می شود، ارتباطات بین المللی ایجاد کنید.

5 دلیل برای بازدید از نمایشگاه فرش و کفپوش 2023

این نمایشگاه تجاری متخصصان صنعت فرش، فرش و کفپوش را در تاریخ 5 تا 8 دسامبر 2023 در استانبول گرد هم می آورد. ترکیه با در نظر گرفتن رتبه بندی تجارت جهانی و تولید جهانی، یکی از کشورهای پیشگام است.

تجارت و قابلیت های تولید فوق العاده: صنعت فرش را در ترکیه کاوش کنید
ترکیه به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو فرش در جهان شناخته شده است و این کشور به دلیل تولید فرش با کیفیت بالا شهرت زیادی دارد. تعداد زیادی از تولیدکنندگان فرش و تاجران فرش در کشور گزینه های بی شماری را ارائه می دهند. غازیانتپ، کایسری و استانبول مراکز برجسته تولید فرش ماشینی هستند و این شهرها تولیدکنندگان مهم فرش برای صنعت فرش جهانی هستند. بنابراین، قابلیت‌های تولیدی گسترده ترکیه می‌تواند خواسته‌های بازارهای جهانی را به طور موثر برآورده کند. نمایشگاه فرش و کفپوش شما را قادر می سازد به تامین کنندگان قدرتمندی دسترسی داشته باشید که می توانند خواسته ها را حتی در بیشترین مقدار برآورده کنند.

عملکرد موفق صادرات فرش
تولید فرش و قالی از قدرتمندترین و رقابتی ترین صنایع ترکیه است. صادرات فرش ماشینی از ترکیه از سال 2017 افزایش ثابتی داشته است. ترکیه با ارزش 2.6 میلیارد دلار در رتبه دوم صادرات فرش جهانی قرار دارد. این عملکرد برجسته صادرات فرش، شاخصی کلیدی از نقش و اهمیت حیاتی کشور در بخش فرش جهانی است. CFE 2023 فرصتی برای یافتن، تعامل و ارتباط با مخاطبین معتبر جهانی در این صنعت است.

چهارراه قاره ها
نزدیکی ترکیه به اروپا، آسیا و خاورمیانه امکان دسترسی مناسب به بازارهای اصلی را فراهم می کند. علاوه بر این، با توجه به قراردادهای تجارت آزاد بین المللی و اتحادیه گمرکی مختلف، ترکیه یک قطب صادراتی جذاب است.

گروه های مختلف محصول، سبک های متعدد، و میراث سنتی
صنعت فرش ترکیه هم از نظر سبک و هم از نظر نوع محصول تنوع ارائه می دهد. تولیدکنندگان فرش غرفه‌ای و تاجران فرش طرح‌های مد روز با نقش‌های دیدنی، انواع مختلف محصولات و مواد خارق‌العاده ارائه می‌دهند. علاوه بر این، میراث فرهنگی قوی و سنت اصیل صنایع دستی در قالی و قالیبافی، فرش ترکی را به محبوب ترین قطعه تبدیل کرده است. بنابراین، این نمایشگاه نه تنها برای بازرگانان فرش، بلکه برای طراحان، معماران، و دکوراتورها رویدادی خواهد بود.

دانش قوی هم در صنعت فرش و هم در برگزاری نمایشگاه های تجاری
نمایشگاه فرش و کف توسط گروه نمایشگاه های Tüyap و با همکاری انجمن صادرکنندگان فرش استانبول (İHİB) و انجمن صادرکنندگان فرش جنوب شرقی آناتولی (GAHİB) برگزار می شود. گروه نمایشگاه های Tüyap رویدادهای تجاری را برای طیف گسترده ای از بخش ها و صنایع سازماندهی می کند. فعالیت در هشت شهر و ایجاد همکاری های طولانی مدت با بیش از 100 سازمان حرفه ای، Tüyap را از رقبا متمایز می کند. در نتیجه، این همکاری، نمایشگاه فرش و کفپوش را به بستری حیاتی برای ایجاد فرصت‌های تجاری جدید تبدیل می‌کند.

استانبول را کاوش می کنید!
استانبول نه تنها یک چهارراه برای تجارت است. این شهر مکانی جذاب است که در آن قاره ها به هم می رسند. معماری خیره کننده و بدیع، تاریخ غنی و فضای اصیل، استانبول را به یکی از محبوب ترین مقاصد جهان تبدیل کرده است. نه تنها تولیدکنندگان جدید فرش، بلکه این شهر بی نظیر را نیز کشف کنید و لحظات فراموش نشدنی را جمع آوری کنید. حتی اگر قبلاً از استانبول دیدن کرده باشید، هر روز جدید نوید یک ماجراجویی جدید در این شهر را می دهد.

بروشور الکترونیکی این نمایشگاه

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش استانبول

تولیدکنندگان فرش دستباف و قالیچه

تولیدکنندگان فرش ماشینی، موکت و حصیر

کف پوش نساجی

کف پوش های انعطاف پذیر

تولید کنندگان لمینت، چوب و پارکت

سنگ طبیعی، مرمر و کاشی و سرامیک

چمن مصنوعی و کف ورزشی

الیاف، نخ و تولید کنندگان مواد نساجی

ماشین آلات و لوازم جانبی نساجی

تجهیزات کفپوش، تمیز کردن و فن آوری های کاربردی

انجمن ها و انتشارات

بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی فرش و کفپوش استانبول

شرکت های پوشش کف

فروشگاه های مبلمان

واردکنندگان و صادرکنندگان

فروشگاه های زنجیره ای

توزیع کنندگان

عمده فروشان

طراحان داخلی و دکوراتورها

معماران

طراحان

تولید کنندگان

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

برنامه جانبی موجود نیست!

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه امسال

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

14 الی 17 آذرماه 1402- (08-05 دسامبر 2023)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
X