نمایشگاه فرانچایز و نمایندگی های برند استانبول

راهنمای مسیر

نمایشگاه فرانچایز و نمایندگی های برند استانبول
Franchise-İstanbul-Expo_2024
Franchise-İstanbul-Expo_2024

نمایشگاه فرانچایز و نمایندگی های برند استانبول

نمایشگاه بین المللی فرانچایز استانبول(2024 Franchise İstanbul Expo) در روزهای 17 الی 21 بهمن ماه 1402 در مرکز نمایشگاه و کنگره تویاپ استانبول برگزار می گردد.

چرا باید شرکت کننده شوید؟
شما حجم تجارت خود را افزایش خواهید داد و شعبه های جدیدی باز خواهید کرد
شما با برندهای جهانی زیر یک سقف خواهید بود.
ارزش شرکت شما افزایش می یابد و شما به راحتی به کارآفرینانی خواهید رسید که به دنبال سرمایه گذاری های جدید هستند.
اعتبار و تصویر برند شما تقویت خواهد شد.

چرا باید بازدید کنید؟

نمایشگاه فرانچایز استانبول برای همه کارآفرینانی که سال هاست در نظر دارند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، می خواهند شغل خود را تغییر دهند یا به دنبال فرصت های حرفه ای جدید هستند، باز است.
مفاهیم جدید و الهام بخش را در بیش از 200 برند و 60 بخش تجاری کشف کنید
شریک کامل خود را پیدا کنید (بودجه، بخش تجاری، مکان…)
با رهبران/مدیرعامل شرکت ملاقات و تبادل نظر کنید، تجربه فعلی را از فرنچایزها تجربه کنید
درباره روندها، نوآوری ها و بخش های امیدوارکننده بازار حق رای بیشتر بیاموزید
با کارشناسان UFRAD ملاقات کنید و از پروژه خود پشتیبانی دریافت کنید

فرنچایز چیست؟
حق رای دادن به کارآفرینان کوچکی که حول یک ایده تجاری موفق جمع شده اند، این امکان را می دهد تا مانند یک شرکت بزرگ عمل کنند.
سیستم فرانچایز که در ایالات متحده متولد شد، به لطف کارایی و سودآوری خود، به سرعت در جهان گسترش یافت.
برندهایی که از سیستم حق رای استفاده می کنند به وضوح از رقبای خود پیشی گرفته اند، اکنون رقابت بین برندهای حق رای است. اگر برندهای محلی و مستقل می توانند توجه مصرف کننده را به خود جلب کنند، به لطف نسلی است که با آنها رشد می کند و کیفیت را با فروشگاه گوشه ای مرتبط می کند.
این واقعیت که مراکز خرید حتی نمی‌خواهند برندهای غیر زنجیره‌ای را شامل شوند، نشان‌دهنده برتری فرنچایزرها در آینده است.
حتی شرکت‌های غیرفرانچایز تنها زمانی که از تکنیک‌های فرانشیز استفاده می‌کنند، یعنی زمانی که یک کسب‌وکار یکسان، سیستم عامل استاندارد، آموزش و نظارت را اعمال می‌کنند، موفق می‌شوند که زنجیره‌ای شوند.
یک سیستم فرانچایز ابتدا باید بتواند در هر یک از مشاغل خود درآمد خوبی ایجاد کند.
اگر کیکی برای اشتراک گذاری وجود نداشته باشد، حق امتیازی وجود نخواهد داشت. فرنچایز دهنده کسب و کار را حفظ نمی کند مگر اینکه بیشتر از آنچه که می تواند به تنهایی درآمد کسب کند.
اگر فرنچایز دهنده نتواند با ایده و مدل کسب و کار منحصر به فرد خود و تلاشی که انجام می دهد سود را افزایش دهد، نمی تواند از خودش سود ببرد، به کسب و کارش آموزش نمی دهد، نمی گذارد از برندش استفاده شود و سیستم را راه اندازی نمی کند.
صاحبان امتیاز و خریداران باید ارزش افزوده ایجاد شده توسط سیستم و برند را به طور متعادل به اشتراک بگذارند.
تعادل وضعیتی است که هرکس با پول، دانش و تلاشی که می‌کشد، به اندازه‌ای که می‌تواند به دست بیاورد، می‌گیرد و سود اضافی به نسبت اختیارات طرفین تقسیم می‌شود.
تصادفی نیست که اولین مجریان سیستم فرانچایز در جهان تولیدکنندگان بودند. تولیدکنندگان اغلب از سهمی که برای تبلیغات محصول اختصاص می‌دهند از گردش مالی بالای خود برای زنجیره‌های یکسان برند استفاده می‌کنند و هم افزایی ایجاد می‌کنند.
تولیدکنندگان با کادر مدیریتی بزرگ خود از تکنیک های مدیریتی مدرن استفاده می کنند و در تصمیم گیری ها و پیشرفت های خود با تجربه تر و شجاع تر عمل می کنند.
حق رای دادن وفاداری مشتری را با خدمات با کیفیت ارائه می دهد.
به خصوص هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای برای قرار دادن محصولاتی که می فروشند در قفسه هزینه دریافت می کنند. راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای خود باعث صرفه جویی در چنین هزینه هایی می شود.
تداوم تولید توسط مشاغلی که به طور منظم کار می کنند و دائماً خرید می کنند تضمین می شود. بدون موج فصلی یا هوس خریدار توانا.
شرکت‌هایی که از فرانشیز سیستم کسب‌وکار استفاده می‌کنند، از برندهای خود با رشد در مواجهه با تشدید رقابت داخلی و خارجی محافظت می‌کنند.
میدان را که در همه مراکز خرید امکان پذیر نیست به رقبای خود واگذار می کند. از آنجایی که سرمایه رشد نخواهد کرد، بهتر است به جای بیرون ماندن، حق امتیاز بدهید و وارد شوید.
وقتی صندوق تبلیغات قوی‌تر می‌شود، تبدیل شدن به یک برند آسان‌تر می‌شود.
فرنچایز تنها و آخرین فرصت برای برندی است که از نسل‌های قبل به ارث رسیده، سال‌ها در خواب بوده و تقریباً فراموش شده است تا به ارزش مادی تبدیل شود.
فرانشیز سریعترین راه برای انتقال از یک تاجر به یک تاجر است.

پیشنهاداتی برای باز شدن برندها در خارج از کشور

برای بقا در دنیای امروز، همه شرکت ها باید خود را با این نظم جدید وفق دهند. در این نظم جدید که قوانین رقابت جهانی معتبر تلقی می شود، شرکت ها باید برندهای خود را بر این اساس شکل دهند.
با تاکید بر مسائل دنیای بازاریابی امروزی که با جهانی شدن تغییر می کند و توسعه می یابد، نکاتی را که شرکت ها باید هنگام باز شدن در خارج از کشور در نظر بگیرند و بر اهمیت آن ها در تبدیل شدن به یک برند جهانی تاکید کنند، می پردازم.

1- ابتدا شرکت تصمیم می گیرد که در چه جغرافیایی باید با توجه به حوزه نفوذ خود در خارج از کشور پیشرفت کند و توسعه یابد. بازارهای نوظهور را به عنوان مناطق رشد در نظر بگیرید. یکی از اهداف باید فراتر رفتن از تعداد کشورهایی باشد که در آنها فعالیت می کند، مشتریان جدیدی را به مخاطبان هدف خود اضافه کند و محصولات را به افراد بیشتری تحویل دهد.

2- علاوه بر استراتژی رشد در بازارهای موجود خارج از کشور، افزایش تعداد کشورها از طریق بازاریابی محصولات یا خدمات در کشورهای مختلف و گسترش در این بازارها باعث می شود ریسک هایی که ممکن است در سطح جهانی با آن مواجه شوند توزیع شده و کمتر تحت تأثیر آنها قرار گیرد.

3- سرمایه گذاری های ارتباطی با هدف افزایش آگاهی برند در خارج از کشور و پروژه هایی که آن را بیشتر در معرض دید مصرف کنندگان قرار می دهد در دستور کار قرار گیرد. باید در بازارهایی که در صادرات توسعه یافته و مصرف بالایی دارند به برند تبدیل شد و در خارج از کشور موثرتر وجود داشت و حاشیه سود را در این بازارها افزایش داد.

4- در حالی که در جغرافیاهای نزدیک که قوی هستید در حال قوی تر شدن هستید، لازم است در جغرافیای توسعه یافته که مصرف زیاد است فرصت های بزرگی را غنیمت شمرد و باید در این بازارها نقش فعال داشت.

5- یکی از فرمول‌های اساسی موفقیت فعالیت‌های تجاری شرکت‌ها در بازارهای بین‌المللی، مبتنی بر توانایی آنها در تطبیق با بازارهای بین‌المللی است. نادیده گرفتن یا غفلت از اینکه شرکت های خارجی دارای فرهنگ
های اقتصادی و اجتماعی متفاوتی هستند، سؤالات جدی را مطرح می کند که منجر به ناامیدی و زیان های قابل توجهی برای شرکت های خارجی خواهد شد.

6- در هنگام ورود به بازار بین المللی، مهمترین ویژگی که شرکت ها در مواجهه با بازار خارجی باید ارزیابی کنند. ویژگی های اقتصادی مصرف کنندگان در بازار خارجی است. سطح درآمد مصرف کنندگان، وضعیت اقتصادی و اجتماعی-فرهنگی، جمعیت، نرخ شهرنشینی، استانداردهای زندگی، میزان خرید، سطح تحصیلات، درآمد ملی، استانداردهای زندگی باید در نظر گرفته شود.

محصولات و خدمات عرضه شده در این نمایشگاه

گروه کالایی نمایشگاه بین المللی فرانچایز استانبول 

غذا

هتل ها

مشاور املاک

شرکت های مشاوره

امکانات ورزشی

بیمه

خودرو

زیبایی و مراقبت

قهوه

خشکشویی

تحصیلات

پت شاپ

لجستیک

مبلمان

منسوجات خانگی

شرکت های IT و نرم افزار

کالاهای بادوام و الکترونیکی

پوشاک آماده، کفش و لوازم جانبی

برنامه‌های جانبی این نمایشگاه

در طول برگزاری نمایشگاه فرانچایز استانبول، فعالیت هایی نظیر نمایش ها ، سمینارها ، بحث ها و سخنرانی های پانل ، کارگاه ها ، نمایش محصولات و… برگزار خواهد شد.

شرایط جهت بازدید این نمایشگاه

شرایط ویژه ای نیاز نیست!

ویدئوها از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل ویدئوها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

تصاویر از امسال‌ یا سال های قبل این نمایشگاه

جهت مشاهده لیست کامل تصاویر به لینک زیر مراجعه فرمایید.

برندهای شرکت کننده در نمایشگاه سال گذشته

خدمات اصلی ما

رزرو هتل

پیشنهاد هتل در 3 سطح
لاکچری، مرکز شهر و
نزدیک نمایشگاه

ترانسفر
فرودگاهی و نمایشگاهی

بصورت گروهی
و وی آی پی
تمام وقت و نیمه وقت

لیدر

به صورت گروهی یا اختصاصی
برای بازدیدکنندگان گروهی
نمایشگاه و شهری

اخذ کارت ورود
به نمایشگاه

همراهی مترجم
مسلط به زبان ترکی

خدمات جانبی ما

1
معرفی و یا پیشنهاد همکار ترک با توجه به کسب و کار شما

2
تنظیم و برگزاری نشست‌های تجاری با شرکت‌های ترک

3
مذاکره با برگزار کننده نمایشگاه جهت اخذ غرفه، ارائه خدمات غرفه‌سازی نمایشگاهی، تامین نیروهای غرفه‌دار و در نهایت مشاوره صفر تا صد در خصوص شرکت در نمایشگاه‌های استانبول به عنوان غرفه‌گذار

4
طراحی و چاپ کارت ویزیت نمایشگاهی برای بزرگوارانی که فراموش می‌کنند کارت ویزیت همراه خود بیاورند.

5
بازدید از اماکن تجاری و صنعتی

6
برگزاری تورهای تفریحی در کنار بازدید از نمایشگاه

7
شناسایی غرفه‌های هدف در جهت صرفه‌جویی در وقت و دستیابی به بهترین راندمان از نمایشگاه

دوست عزیز اگر تمایل دارید از این رویداد بین‌المللی در شهر زیبای استانبول، بعنوان بازدید کننده شرکت کنید لطفا از لینک زیر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

اگر قصد شرکت در این نمایشگاه بعنوان غرفه‌گذار دارید یا بعبارتی تصمیم دارید خدمات یا محصولات خود را در این نمایشگاه با دریافت فضایی بعنوان غرفه، به معرفی بپردازید از طرق لینک زیر فرم مربوطه را تکمیل فرمایید تا در کمتر از 48 ساعت، کارشناسان ما با شما از طریق واتس آپ یا ایمیل، شرایط و پیشنهادات را خدمت شما اعلام فرمایند.

تاریخ و زمان برگزاری این نمایشگاه

17 الی 21 بهمن ماه 1402- (10-06 فوریه 2024)

مکان برگزاری این نمایشگاه

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه و کنگره تویاپ استانبول برگزار می‌گردد.

دیگر نمایشگاه‌ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
X